Koncept štúdia Yoga Shala Trenčín vznikol v roku 2011, kedy sme sa vrátili z dlhodobého pracovno – štúdijného pobytu v Írsku a začali s výukou, predovšetkým Ashtanga jogy. Jej narastajúca obľuba, ako aj potreby našich cvičiacich, nás v roku 2014 viedli k otvoreniu prvého dedikovaného jogového štúdia v Trenčíne. Do portfólia sme postupne zaradili ranné Mysore lekcie, kľudnú Yin a Hatha jogu, špecializovanú jogu pre tehotné, pre mamičky po pôrode a tiež hravú jogu pre deti.
Rozvrh pravidelných lekcií tradične dopĺňame ucelenými kurzmi jogy pre začiatočníkov a pokročilých. V priebehu rokov nimi prešlo už niekoľko stoviek záujemcov, čo prispelo k položeniu základov jogovej komunity v Trenčianskom kraji.
Pre inšpiráciu a udržiavanie energie pozývame zahraničné aj domáce osobnosti, nielen zo sveta jogy. Navštívili nás napríklad Luke Jordan (KPJAYI certified), Sonja Radvila (KPJAYI Level 2 authorized), Natalia Bogdaliková, Boris Záhumenský, Marcela Berith, Martin Thám, Martin Ďuriš, Janka Čahojová, Shiva Shankar a mnohí ďalší.
Yoga Shala je holistickým centrom ponúkajúcim aj rôznorodé terapie a metódy rozvíjajúce psychickú a fyzickú stránku človeka. Nájdete u nás, fyzioterapeutické cvičenie SM systému, Feldenkrais metódu, Pilates, Power Core, ale aj Tradičnú čínsku medicínu, masáže a bankovanie.
Okrem aktivít v domovskom štúdiu rozširujeme zdravý pohyb a jogu aj v materských škôlkach, na základných školách, vo firmách, športových kluboch a zdravotníckych zariadeniach.
Tešíme se aj na Vašu návštevu
Eva, Jiří & Yoga Shala tím

Napíšte nám hodnotenie

Vaše hodnotenie pre tento záznam

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prehľadávať

Odporúčaný počet písmen v recenzii je aspoň 140 písmen

júl, 2020

5

pondelok

DAY OFF

August 26,2019

 • Tuesday
 • 9:00am - 10:00am
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.

Ďalšie informácie

 • Maximálna kapacita v miestnosti:25
 • Podložky na požičanie:Zdarma
 • Šatne:Spoločné
 • Parkovanie v blízkosti:Zdarma
 • Počet inštruktorov:5

  Your request has been submitted successfully.

  • Cena od-do 7

  Žiadajte tento záznam