image

Ahojte!

Moje meno je Gabi, a joge sa intenzívne venujem od roku 2015.

Po kariére v audítorskej spoločnosti, a potom aj lízingovej spoločnosti, kde som sa v relatívne mladom veku dostala na vysokú pozíciu, som okrem poznania svojich limitov, spoznala vďaka bohu aj jogu. Tá mi otvorila nové dvere, a ukázala nový svet.

Odkedy sa joge aktívne venujem, snažím sa zbierať skúsenosti aj po mojich cestách okolo sveta. Ak by ma mali opísať moji známi, určite by okrem jogy nezabudli spomenúť slová ako: cestovanie, more, slnko, džungľa. Milujem cestovanie! Vždy keď sa ocitnem na novom mieste, idem sa učiť od tamojších inštruktorov: či už je to v jogovom raji v Ubude na Bali, alebo na nikdy neutíchajúcom Manhattane v New Yorku. V sýto zelenej džungli v Mexiku, alebo na ostrovoch na Filipínach. Na ayurvédskom pobyte na Srí Lanke, či na nekonečnej pláži v Los Angeles.

Nájdete pri mne neobvyklé spojenie éterickej duše so skúsenosťami z finančného sveta. Nebudete teda prekvapení, keď zistíte, že na pomenovanie pozícií často používam Sanskrit a zároveň viem čo je EBITDA J Na hodinách jógy však používam slovník tak, aby sme si rozumeli. Spoločne budeme krok po kroku objavovať benefity bránicového dýchania, core svalov, meditácie, budeme posúvať našu flexibilitu a výdrž. Na hodinách budem dávať pozor, aby sme robili ásany správne a po hodine sa s vami rada porozprávam, dozviem sa, čo chcete jogou dosiahnuť a rada dám tipy aj na domáce cvičenie. Hudbu púšťam zo Spotify, a sľubujem, že moje playlisty si obľúbite rovnako ako ja.

Môj prvý kurz som absolvovala v Bratislave v škole Fredyho Ayisiho. V roku 2020 som absolvovala 200 hodinový RYT kurz na Bali cez medzinárodne certifikovanú školu School Yoga Institute. Odvtedy som medzinárodne certifikovaným inštruktorom jogy, registrovaným v Yoga Alliance.

 

Profil lektora:

Vzdelanie

Január 2020                            200hr RYT certifikácia, School Yoga Institute, registrovaná v Yoga Alliance

November 2017                   60hr certifikácia, Frederick Ayisi cez Yoga Vidya, registrovaná pod MŠ SR

 

Zameranie:

Hatha yoga – tradičná jóga, ktorá harmonizuje a prečisťuje telo, urýchľuje jeho regeneráciu, ozdravuje celý pohybový aparát a poskytuje pružnosť chrbtici. Praxuje sa vo väčších výdržiach, stretnete sa tu so Sanskritom, tradičnou pranayamou, mantrami, či mudrami.

Terapia jogou – zameraná najmä na stíšenie a dobitie bateriek. Prax pozostáva z tradičnej Hatha jógy obohatenej o prvky Vinyasa jógy a restoratívnej jógy. Používajú sa jogové pomôcky, korkové bloky, opasky a vankúše.

Hodiny:

Joga Zdravo
Utorok 20.00 Hatha yoga
Stvrtok 20.00 Hatha yoga
Nedela 9.00 Nedelna terapia jogou

Additional Details

  • Podložky na požičanie: Nie
    building Own or work here? Claim Now! Claim Now!
    image