image

Chcete sa stať učiteľom jogy, alebo sa chcete v joge len zdokonaliť? Radi by ste sa naučili praktické dýchacie cvičenia Pranayama, vyskúšali si rozličné meditačné techniky, spoznali filozofiu jogy, či získali poznatky z jogovej terapie?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, tak smelo do toho, PRIAMO v INDII.

 

PARAMANAND INSTITUTE OF YOGA SCIENCE AND RESEARCH vedie Dr. Omanand Ji. Nachádza sa v Indore, tretíkrát po sebe najčistejšom meste Indie. Škola je registrovaná v YOGA ALLIANCE, USA, takže certifikát z nej uznáva aj Ministerstvo školstva, vedy a výskumu SR. Kurzy sú za veľmi príjemné ceny, keďže nejde o turistickú lokalitu, ale čisto o štúdium jogy v celej jej podstate.

 

Videá o GuruJi, škole, spätné väzby od študentov si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/user/paramyogaindia/videos

 

Informácie o kurzoch nájdete tu: http://www.paramyoga.org/?page=new_yoga-teacher-training

 

Výuka je zameraná na jednotu tela, mysle a ducha, teda na jogu ako celok s dôrazom na filozofickú a duchovnú stránku jogy.

 

18-19.1.2020 zároveň v Indore Paramanand Institute organizuje ôsmy ročník medzinárodného festivalu jogy 8tj IYCCF, účasť na ktorom a prevzatie záštity  nad ktorým potvrdil indický minister pre jogu Shripad Naik. Ako spíker na tomto podujatí vystúpi aj Dag “Veda Anand” Palovič, mentálny tréner našich úspešných reprezentačných športovcov (www.otvoroci.sk/koucing/index), ktorý taktiež úspešne absolvoval kurz 500 RYT.

 

DARČEK OD NÁS

Ak si prostredníctvom nás objednáte učiteľský kurz jogy RYT 200 alebo RYT 500, dostanete od nás ako pozornosť darčekový kupón Flexity Yoga Gift Certificate v hodnote 50,- Eur a knižku OTVOR OČI v hodnote 11,90 Eur.

 

Na termín 02.12.19-26.12.19 máme prihlásených zatiaľ 4 študentov.

Na termín 02.01.20-26.01.20 máme prihlásených zatiaľ 2 študentov.

Objednávky na info@flexity.sk

 

Dr. Omanand – Guru Ji

 

autor 38 kníh

zakladateľ a hlavný mentor Paramanand Institute of Yoga Sciences & Research, Indore, India.

V januári 2018 bolo v Nasiku pod jeho vedením z pozície hlavného hosťa realizované vyvrcholenie svetového rekordu v počte 14.595.786 Pozdravov slnku

https://paramyoga.org/?page=omanand_guru_ji

Objednávky na info@flexity.sk

 

Additional Details

  • Online rezervácia:Áno
  • Parkovanie v blízkosti:Zdarma
    building Own or work here? Claim Now! Claim Now!
    image