image

Moja cesta k yoge nebola jednoduchá, ale život ma na ňu rôznymi cestami pripravoval asi už od detstva. O yoge som v tom čase ešte nepočula, ale bavila ma gymnastika a bola som fascinovaná východnými učeniami. Zaujímali ma náboženstvá, história a hlavne východná filozofia. Chcela som to všetko čo najviac spoznať a tak som vyštudovala mimoeurópsku etnológiu. V tom čase som sa prvý krát stretla aj s yogou, no spoznala som ju iba veľmi okrajovo ako fyzické cvičenie. Aj na to som ale mala stále menej času, veľa som cestovala a všetky moje záujmy išli úplne bokom, keď som sa zamestnala. Vysoké pracovné tempo ma stále viac odkláňalo od seba, až si nakoniec vybralo svoju daň.
V roku 2013 som veľmi vážne ochorela a to bol impulz pre návrat k sebe. Môj život sa od základov zmenil. Rozhodla som sa, že svoj život chcem prežiť zmysluplne a YOGA si ma vtedy opäť našla, tentokrát v oveľa hlbšej forme. Stala sa prostriedkom aj cestou zároveň. Veľmi výrazne mi v tom pomohli moji učitelia Fredy Ayisi a Adriana Pročková, ktorí mi otvorili dvere do úplne nového sveta. Yoga mi vtedy pomohla obnoviť fyzické zdravie, prehĺbiť vnútorný pokoj, a naučila ma udržiavať si spojenie so svojim vnútrom. Priniesla mi do života novú radosť – radosť na tele, radost na duši, ale aj radosť z úžasných ľudí, ktorí rovnako ako aj ja hľadali a našli.
Stala som sa inštruktorkou yogy 2.stupňa a dnes vediem yogové štúdio v Pezinku. Ľuďom, s ktorými sa stretávam, sa snažím odovzdávať to isté, čo som vďaka yoge aj ja sama získala – fyzické zdravie, pokojnú myseľ a dobrý pocit na duši. A aj vďaka yoge som vďačná, že môžem byť TU a TERAZ.
Utorok : 17:00-18:30

 

Hodiny precvičuje v https://ayisiyoga.sk

building Own or work here? Claim Now! Claim Now!
image