image

Rada vás oboznámim nielen s Hathou a Ashtangou, vedenou i voľnou (Mysore), ale aj s Vinyasa Krama, čo je premostenie medzi Hatha a Ashtanga Jogou.  Je to hravý štýl s rôznymi stupňami náročnosti. Taktiež sa venujem Pranayame a Yoga Nidra meditácii.

Pred pár mesiacmi som sa vrátila z dlhšieho pobytu na Bali. 1-mesiac jogy (od fyzickej stránky po psychohygienu) s Matthew Sweeney a skupinou 20 užasných jogínov a jogíniek z celého sveta. Celý pobyt som uzavrela užasným učiteľským kurzom cvičenia Qigong ( Shi Ba Shi Taiji system) s charismatickým majstrom tradičnej čínskej medicíny Petrom Caughey. Je to systém 18-tich cvičení, ktoré napomáhajú prúdeniu energie Qi v tele, v jednotlivých orgánoch. Toto cvičenie umožňuje spevniť telo a zvýšiť životnú energiu.

Druhou srdcovkou je praca s fasciou, nazvala som to Myofascialna Extravaganza. Jedna sa o pracu so specialnymi loptickami. Pomocou tohto cvičenia a techniky je možné zvýšiť flexibilitu/mobilitu tela, eliminovať bolesť a nadobudnúť pokojný stav mysle a celého nervového systému.

Takto v skratke.Príďte si zacvičiť a vychutnať okamžik prítomnosti.

Dakujem!

Show all timings
  • Pondelok09:00 - 17:00
  • Utorok09:00 - 17:00
  • Streda09:00 - 17:00
  • Štvrtok09:00 - 17:00
  • Piatok09:00 - 17:00
building Own or work here? Claim Now! Claim Now!
image