image

Mana = energia, Stay = zostaň

Bude to znieť ako klišé, ale joga je skutočne pre každého. Pre niekoho  dokonalé pozície, ohybná chrbtica či pevné telo. Pre iného pokojný dych,  kľudná myseľ a relax na mäkkej podložke.

Jogu milujem, preto som sa rozhodla zorganizovať jogový festival Mana ° Stay.  Spája ľudí, krajiny, rôzne jógové štýly a láme bariéry. Dozviete sa o rôznych jogových školách a praktikách na workshopoch a prednáškach,  zacvičíme si s rôznymi učiteľmi z viacerých krajín. Každý veľký sen začína tým, kto sníva.

MANA ° STAY je májový jogový festival v Bratislave. Hodiny cvičenia,  prednášok, workshopov, dobrého jedla a krásnych hmotných vecí.

Festival organizujeme vo Vodárenskom múzeu v Bratislave.

ZERO WASTE

Snažíme sa o to, aby bol ekologický a netvoríme žiadne zbytočné odpady.  Vyslovili sme stop plastom a používame rozložiteľné misky, príbory a  čapujeme zadarmo čistú vodu.

ZIMNÁ EDÍCIA

Keď je vonku zima, musíme mať teplo vo vnútri. Rozhodli sme sa zorganizovať  zimnú verziu nášho festivalu, aby sme si zohriali naše srdcia. Pozývame  vás do Mozartovho domu na Ventúrskej ulici v Bratislave.

Festival zameraný prednášky, meditácia pri svetle sviečok, liečivý koncert tibetských misiek. Zacvičíte si so slovenskými a českými lektormi. MANA STAY je jógový festival v Bratislave. Hodiny cvičenia, prednášok, workshopov, dobrého jedla a krásnych hmotných vecí.

Additional Details

  • Vegetariánske jedlo:Áno
  • Parkovanie v blízkosti:Zdarma
    building Own or work here? Claim Now! Claim Now!
    image