image

Škola jogy Mystérium ponúka pravidelné kurzy ezoterickej integrálnej jogy, ezoterickej tantry a tantry pre ženy. Tiež organizuje prednášky, meditácie, workshopy a pobyty.

Ezoterická integrálna joga
Integrálna znamená všestranná. A tak obsah kurzu je zostavený na základe tradičné praxe jogy. A ta je vskutku bohatá.

Obsah lekcie:

  • hathajoga  (telesné polohy) – pre zdatnosť a zdravie tela a pre očistenie vnútornej energie
  • pranajama (dychové cvičenie) – pre očistenie a zvýšenie vnútornej enegie, pre povzbudenie a schopnosť kontroly (kontrola nad energiou, mysľou a emóciami)
  • sústredenie a meditácie
  • prednáška – teória (jogové témy)

Počas cvičenia sa učíme introspekciu – vnímanie vnútorného energetického prúdenia, energetizácie čakier, oživenie vyšších duchovných stavov a nevšedných schopností, smerujeme k prebudeniu duše a najvyššej nesmrteľnej esencie (átman).

joga

Ezoterická tantra
Tantra-joga je cesta ozajstnej, vycibrenej extázy, prináša hlboký dotyk čistej lásky, ktorý prebúdza dušu a odhalí zmysel pre posvätnosť radosti a súladu.

Všestranné štúdium tantrických náuk sa preberá od základov a pozvoľna sa pridávajú a prehlbujú ďalšie vedomosti. Vďaka vlastnej praxi možno vnímať účinky a môžeme si tak jasne overiť hodnotu tantrických postupov. Tantrikom sa stávame na základe vlastných skúseností a uvedením učenia do nášho každodenného života. Tantra je oslava života.

Tantra pre ženy (ženský kruh)
Kurz zameraný pre ženy poskytuje metódy a poznatky, ako prebudiť ženskosť a jej podstatu, ktorá sa rodí v ženskej duši. Keď sa žena o seba skutočne stará, je to ako keď sa rozvíja do krásneho kvetu, ktorý prináša lásku, radosť a potešenie.

Inými slovami, keď my ženy vieme vedome kúzliť s ženskou silou, cítime sa sami sebou, naplnené a spokojné.

Additional Details

  • Parkovanie v blízkosti:Zdarma
Show all
    building Own or work here? Claim Now! Claim Now!
    image