Otázka:

Prečo je niekto zdravý a pritom žije bohémskym životom, nedbá o seba, dokonca si škodí? Prečo je niekto naopak chorľavý, hoci sa o seba všemožne stará? Ďalšiemu sa nezlepšuje ani pod odbornou lekárskou starostlivosťou, či pomocou nespočetných alternatív, alebo tzv. zdravým spôsobom života? Prečo sa zrazu objaví „zákerná“, či „náhla“ ťažká choroba?

Odpoveď:

Pretože zdravie každého z nás závisí od nesmierneho množstva rôznych činiteľov a preto, že človek dnešnej doby nezodpovedne so zdravím hazarduje a porušuje prakticky všetky prírodné zákony súvisiace s prirodzeným zdravím.

Riešenie:

Aby bolo vaše zdravie pevné a stále, nestačí len chcieť ale je treba akceptovať požiadavky živého organizmu a všetky tieto činitele dať do súladu so sebou, s okolím, s celou prírodou… Je na to jediný úžasný lekár a tým ste VY! Systém „Tri kroky ku …“úprimnému záujemcovi takéto riešenie ponúka. Nie rečami ani túžbami, ale dennou praxou.

Ako?:

Jednoduchými, každému dostupnými a pritom veľmi účinnými praktickými cvičeniami so silnými teoretickými základmi sa vydá každý z vás na samostatnú cestu svojej originálnej bytosti, využitím jej vlastných nekonečných možností. Odstránite si svoje vlastné bloky, využijete svoje silné stránky a posilníte slabé. Každý individuálne a to pre štyri základné súčasti vašej bytosti – telesnej, vitálnej, mentálnej a emočnej.

Byť zdravý, šťastný a spokojný nebude už pre vás až také ťažké, pretože v jednoduchosti je nielen krása, je v nej najmä sila a genialita.

A čo sú „Tri kroky ku …“?

Všetko sa dozviete, ale najmä integrujete do svojho života, na ozdravno relaxačnom pobyte.  Prezradím len, že autorom systému je sama matka Príroda a lektorom je dlhoročný propagátor prirodzeného spôsobu života a samoregulačných procesov vlastného organizmu, cvičiteľ Vladimír Daniš.

Teším sa na Vaše úspechy!

Jana Kučerová

Napíšte nám hodnotenie

Vaše hodnotenie pre tento záznam

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prehľadávať

Odporúčaný počet písmen v recenzii je aspoň 140 písmen

november, 2020

29

nedeľa

DAY OFF

August 26,2019

  • Tuesday
  • 9:00am - 10:00am
  • jogahunter
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.

Ďalšie informácie

  • Parkovanie v blízkosti:Zdarma
Ukázať všetky

    Your request has been submitted successfully.

    Žiadajte tento záznam